Zbiorniki akumulacyjne

Zbiornik Akumulacyjny.pl
TypCena nettoCena brutto
Zbiornik bez wężownic - 5 bar
EPS6002,475.003,044.25
EPS8002,655.003,265.65
EPS10002,925.003,597.75
EPS15006,075.007,472.25
EPS20007,875.009,686.25
Zbiornik 1 wężownica - 5 bar
EPSR6002,925.003,597.75
EPSR8003,105.003,819.15
EPSR10003,375.004,151.25
EPSR15006,975.008,579.25
EPSR20008,775.0010,793.25
Zbiornik 2 wężownice - 5 bar
EPSRR6003,375.004,151.25
EPSRR8003,555.004,372.65
EPSRR10003,825.004,704.75
EPSRR15007,875.009,686.25
EPSRR20009,675.0011,900.25
Zbiornik wężownica C.W.U., możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
FK2002,700.003,321.00
FK3002,970.003,653.10
FK4003,240.003,985.20
FK6004,455.005,479.65
FK8004,635.005,701.05
FK10004,905.006,033.15
FK15008,055.009,907.65
FK20009,855.0012,121.65
Zbiornik wężownica C.W.U. możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
EHK6004,955.006,094.65
EHK8005,175.006,365.25
EHK10005,445.006,697.35
Zbiornik 1 wężownica i C.W.U., możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
FKS2003,150.003,874.50
FKS3003,420.004,206.60
FKS4003,690.004,538.70
FKS6004,905.006,033.15
FKS8005,085.006,254.55
FKS10005,355.006,586.65
FKS15008,955.0011,014.65
FKS200010,755.0013,228.65
Zbiornik 1 wężownica i C.W.U., możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
EHKS6005,445.006,697.35
EHKS8005,625.006,918.75
EHKS10005,895.007,250.85
Zbiornik 2 wężownice i C.W.U., możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
FKSS2003,600.004,428.00
FKSS3003,870.004,760.10
FKSS4004,140.005,092.20
FKSS6005,355.006,586.65
FKSS8005,535.006,808.05
FKSS10005,806.007,141.38
FKSS15009,405.0011,568.15
FKSS200011,205.0013,782.15
Zbiornik 2 wężownice nierdzewne do pompy ciepła, CWU - 5 bar
FKK2004,158.005114.34
FKK3004,239.005,213.97
FKK4004,401.005,413.23
FKK6005,355.006,586.65
FKK8005,589.006,874.47
FKK10005,904.007,261.92
Zbiornik 2 wężownice i C.W.U., możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
EHKSS6005,895.007,250.85
EHKSS8006,075.007,472.25
EHKSS10006,345.007,804.35