Zbiorniki akumulacyjne

Zbiornik Akumulacyjny.pl

Cennik

TypCena nettoCena brutto
Zbiornik bez wężownic - 5 bar
EPS6002,475.003,044.25
EPS8002,898.903,565.65
EPS10003,168.903,897.75
EPS15006,562.808,072.25
EPS20008,362.8010,286.25
Zbiornik 1 wężownica - 5 bar
EPSR6002,925.003,597.75
EPSR8003,511.504,319.15
EPSR10003,781.504,651.25
EPSR15007,788.019,579.25
EPSR20009,588.0111,793.25
Zbiornik 2 wężownice - 5 bar
EPSRR6003,375.004,151.25
EPSRR8003,555.004,372.65
EPSRR10004,475.415,504.75
EPSRR15008,688.0110,686.25
EPSRR200010,488.0112,900.25
Zbiornik wężownica C.W.U., możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
FK2003,269.114,021.01
FK3003,539.114,353.11
FK4003,809.114,685.21
FK6005,024.116,179.66
FK8005,610.616,901.05
FK10005,880.617,233.15
FK15009,437.1111,607.65
FK200011,237.1113,821.65
Zbiornik wężownica C.W.U. możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
EHK6005,768.017,094.65
EHK8006,801.028,365.25
EHK10007,071.028,697.35
EHK15009,814.5112,071.85
EHK200011,614.5114,285.85
Zbiornik 1 wężownica i C.W.U., możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
FKS2003,759.764,624.50
FKS3004,029.764,956.60
FKS4004,299.765,288.70
FKS6005,518.826,788.15
FKS8006,101.267,504.55
FKS10006,371.267,836.65
FKS150010,377.7612,764.64
FKS200012,177.7614,978.64
Zbiornik 1 wężownica i C.W.U., możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
EHKS6006,258.017,697.35
EHKS8007,251.028,918.75
EHKS10007,521.029,250.85
EHKS150010,714.5113,178.85
EHKS200012,514.5115,392.85
Zbiornik 2 wężownice i C.W.U., możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
FKSS2004,250.415,228.00
FKSS3004,520,415,560.10
FKSS4004,790.415,892.20
FKSS6006,005.417,386.65
FKSS8006,591.918,108.05
FKSS10006,862.918,441.38
FKSS150010,868.4113,368.14
FKSS200012,668.4115,582.14
Zbiornik 2 wężownice i C.W.U., możliwość podłączenia grzałki - 5 bar
EHKSS6006,708.018,250.85
EHKSS8007,701.029,472.25
EHKSS10007,971.029,804.35
EHKSS150011,164.5113,732.35
EHKSS200012,964.5115,946.35
Zbiornik 2 wężownice nierdzewne do pompy ciepła, CWU - 5 bar
FKK2004,971.016,114.34
FKK3005,052.016,213.97
FKK4005,214.016,413.23
FKK6006,168.017,586.65
FKK8006,808.518,374.47
FKK10007,123.518,761.92
error: